parow_logo1

Results

November 2018

24/11//2018

 

Comp:           4 BBB Medal & Greensomes

 

Morning Field 

1st                H Steynberg            63

                    M Coetzee 

2nd                A Knight                  65

                    G Knight

3rd                W Esterhuyzen       65

                    G Benjamin

4th                S Moss                   65

                    T Coombe

5th                A von Alleman         66

                    R Butt

6th                L Vickerman            67

                    K Vester 

Afternoon Field 

1st                P Wiesner               64

                    S van Zyl

2nd                F Huysamen           67

                    N van der Westhuizen

Greensomes (All day competition) 

1ST                J Grove                  66.5

                    S Grove

2nd                S Sebola                 67

                     F Wiggins

 

10/11//2018

4 BBB Stableford

Morning Field

 

1st                E Rabe                   48

                    S Louw

2nd                A Matthee               47

                    S Louw

3rd                H Pretorius             46

                    R Benecke

4th                W Germeshuys       44

                    M van Vuuren

5th                A May                     43

                    J May

 

Afternoon Field

 

1st                R Capes                 46

                    F Brink

2nd                F Huysamen           46

                    F Brink

3rd                D Fourie                 44

                    N Gqotso

4th                E Pienaar                43

                    S Freudenberg

Hole in one

Hole 17         :         Tommy Coombe

3/11//2018

Comp:           Single Medal / Single Stableford

Single Stableford

1st      K Mukuddem          40

2nd      P Wagenaar            40

3rd      J Arendze               40

4th      M Botha                  39

5th      L van Driel              39

6th      A Adams                 39

7th      E Rabe                   39

8th      S Moss                   39

9th      G Benjamin             39

10th     A Knight                  39

11th     A Galiem                38

12th     R Veenstra             36

13th     F Petersen              36

14th     G du Bois               36

Single Medal

1st      J Spangenberg        68

2nd      D Seboa                 68

3rd      W Nel                     69

4th      H Fisher                  70

5th      J Grove                  71

6th      R Hartnick               72

Best Gross

A-Division               W Greentree           71

B-Division               W Nel                     80

C-Division               L Martin                  95

October 2018

27 Oktober 2018                                                                                  

4 BB Ball Medal

 Oggend:                                      

Iste:   J Spanenberg & L Holtzhausen    63 

2de:   R Lassen & C Wagenaar            63    

3de:   M Scott & A an Rensburg          63

4de:   W Errington & D America          63 

5de:   H Fisher & T Garcia              63 

6de:   G Eager & C Stevens              64

  Middag: 

1ste:   V Steenveld & D Seboa           60 

2de:   K Bredenhann & E Pienaar         61  

3de:   T Fourie & P Crawford            63

Beste Bruto 

I Hunt 75 vanaf 6 voorgee

M Riley 75 vanaf 2 voorgee

W Greentree 71 vanaf +2 voorgee

K Beukman 75 vanaf 2 voorgee

20/10/2018
Comp:           4 BBB Bogey Plus

Morning Field

1st                M van Aarde           +12

                    B van Aarde

2nd                A Carstens              +11

                    B Viljoen

3rd                J van Rooyen          +11

                    D Greenfield

4th                P Wagenaar            +10

                    R Lassen

5th                C Wagenaar           +10

                    P Brand

6th                S Moss                   +10

                    L van Driel

7th                L Koen                    +10

                    D Vorster

Afternoon Field

1st                B Nicoll                   +11

                    V Kearsey

2nd                S Grove                  +10

                    F Brink

3rd                R Walsh                  +10

                    P Wiesner

13 Oktober 2018                                                                                  

4 BB Ball Stableford 

Oggend:                                      

Iste:   P Wagenaar & M Scott            51 

 2de:   T Potgieter & A van Rensburg    46    

 3de:   L Martin & D Johnson            46

 4de:   R veenstra & A Linde            46 

 5de:   W du Toit & J Swart             45 

 6de:   S Greyling & L Von Driel        45 

 7de:   M van Aarde & B van Aarde       44

Middag: 

1ste:   C Woodin & P Wiesner            48 

 2de:   G Hunt & A Abel                 48  

 3de:   S Grové & J Grové                    47 

 4de:   A Grové& S Grové                47

Beste Bruto 

P Wagenaar 72 vanaf 9 voorgee

T Potgieter 74 vanaf 6 voorgee

S Greyling 75 vanaf 8 voorgee

W Greentree 75 vanag +2

K Beukman 72 vanaf 2 

Arend: 

J Paskin – 6 & 11

06/10/2018

Single Medal / Single Stableford

Single Medal

1st      V Kearsey               41

2nd      F Brink                    41

3rd      G Hunt                   40

4th      P Ward                   39

5th      L Martin                  39

6th      R Butt                     37

7th      P Wiesner               37

8th      WT Patterson          37

Single Stableford

1st      J Grove                  70

2nd      N Gqotso                71

3rd      G Knight                 71

4th      J Spangenberg        71

5th      B Simpson              71

Best Gross

A-Division                         W Greentree           70
B-Division                         J Spangenberg        83
C-Division                         B Gerber                94     

September 2018

29 September 2018                                                                                  

4 BB Ball Bogey Plus 

Oggend:                                      

Iste:   A Knight & G Knight             +11 

 2de:   L Vickerman & W Nel             +10    

 3de:   A Haynes & S Haynes             +10

 4de:   C Stevens & B Orchard           +10 

 5de:   J Spangenberg & L Holtzhouzen   +9 

 6de:   D Johnson & L Martin            +9 

 7de:   J Spangenberg & K Claasen       +9

Middag: 

1ste:   J Arendze & M Vollenhoven       +12

 2de:   I Hunt & G Hunt                 +10 

 3de:   P Crawford & J Paskin           +9 

 4de:   P Vollmer & C Murray            +9

Beste Bruto 

J Paskin 68 vanaf 1 voorgee

Ian Hunt 77 vanaf 7 voorgee

A Abel 77 vanaf 10 Voorgee 

Arend: 

J Paskin – 6 & 11

 

22/09/2018

Comp:           Single Medal / Single Stableford

Single Medal

1st      P Brand                  42

2nd      M van Niekerk         40

3rd      J David                   39

4th      D Fourie                 37

5th      K Vester                 37

6th      S Greyling               37

7th      L Pombo                 36

8th      G Neiteler               36

9th      K Clarke                 36

10th     R Lassen                36

Single Medal

1st      T Potgieter              69

2nd      W Nel                     70

3rd      L Vickerman            70

4th      W Esterhuysen       72

5th      R hartnick               73

Best Gross

A-Division               T Potgieter              75
B-Division               W Nel                     82
C-Division               W Esterhuysen       96

15 September 2018                                                                                  

Komp.:    “4 BB Ball Medal” 

Oggend:                                     

Iste:  B Viljoen & A Linde         59
2de:   F Cloete & R Walters       63 
de:  J David & W Esterhuizen          63
4de:  T Garcia & F Petersen       65
5de:  S Greyling & B Rinkwest          65
6de:  A Von Allerman & R Butt          65
7de:  K Clarke & WR Patterson          65
8ste:  N Pieterse & H Hnilicka          65

Middag:

1ste:  J van Zyl & P Wiesner       61 
2de:  T Potgieter & S Grové       63
3de:  G Brand & B Williams        64
4de:  E Pienaar & K Bredenhann    64
5de:  C Jansen & I McClelland          64
6de:  P Riley & H Stybel               65

Beste Bruto 

W Greentree 70 vanaf +1 voorgee
T Potgieter 75 vanaf 6 voorgee

08/09/2018
Comp:           4 BBB Stableford

Morning Field:

1st      S Collop                  47

          N Kemm                

2nd      T Snyman               47

          M Snyman   

3rd      L Pombo                 46

          D de Villiers            

4th      H Fisher                  44

          F Petersen

5th      C Wills                    44

          T Garcia                

6th      R Hartnick               43

          S Mostert     

Afternoon Field

1st      K Vester                 44

          S Grove       

2nd      P Riley                    43

          B Pretorius

3rd      I Hunt                     42

          G Hunt

4th      H Raubenheimer     42

          W Greentree

Best Gross

W Greentree                     70

J Paskin                            73

   

1 September 2018

Komp.:    “4 Ball Alliance Scramble Drive” 

Oggend:                                     

Iste:   WR Patterson    104         2de:   A Knight     103

        C Kilner                                               C Johnstone

        WT Patterson                                     G Knight

        K Clarke                                               P van Dyk

3de:    L Vickerman     102

        J Boltman

        D Robertson

        P Ward   

Middag:

1ste:   J Arendse        101        2de:  K Bredenhann        101

        M Vollenhoven                     S Freudenberg

        G Brand                                A Coetzee

        B Grindlay-Wieldon                E Pienaar   

League – 2nd League           Parow   4.5   Metropolitan 3.4

        Super Seniors        Parow   1      Clovelly   1

                                 (Losing Draw)                                    

                                                                                                                                                               

August 2018

                                                                                                                                                                   

25/08/2018

Comp:           4 BBB Bogey plus

All day:

1st      G Neitler & P Crawford                +12
2nd      P Riley & T Coombe                    +7
3rd      D Johnson & G Allan                   +7
4th      K Mukuddem & I Shah                +7
5th      R Lassen & B van Aarde              +6

                                                   

18 Augustus 2018                                                                                  

Komp.:    “Single Stableford”                                        

Ist :   J Davids                       41
2de :   I Hunt                      40
3de :   H Raubenheimer   39
4de :   E Pienaar                38
5de :   G Nelson                 38
6de :   S Samuels               37
7de :   D Seboa                   37
8ste:   L Vickerman          37
9de :   M Coetzee             36
10de:   R Lassen              35
11de:   A Matthee            35
12de:   M Scott                35
13de:   S Collop              35
14de:   D Johnson         35
15de:   P Wiesner          35
16de:   B Pretorius       35
17de:   WT Patterson    34
18de:   G Fortuin          34

Beste Bruto
Ian Hunt            – 77
Gielie Nelson       – 70
Hansie Raubenheimer – 8
Jerome David        – 82

                                                                    

11/08/2018

Comp:           4 BBB Stableford 

Morning Field:

1st      L Pombo & R Geldenhuys            45 

2nd      R Lassen & A Linde                     44 

3rd      P Brand & M Otto                        43

4th      L Martin & D Johnson                42

5th      J Swart & MH Coetzee                 42

6th      J Botha & P Hatton                      42

7th      A Knight & G Knight                    42

Afternoon Field

1st      F Brink & R Capes                       44

2nd      K Vester & N Gqotso                 43 

3rd      H Stimie & T Fourie                   42

4th      B Nicoll & V Kearsey                  42

4 Augustus 2018
Komp.:    “Single Stableford en Single Medal”

Stableford:

Ist:   G Ackerman        41
2de :   R Butt           40
3de :   S Freudenberg    40
4de :   S Collop         39
5de :   J Botha               38
6de:   J Paskin               38
7de :   A Matthee        37
8ste:   A Linde               37
9de :   J Brand               36
10de:   A Isaacs         36
11de:   L Botha               36
12de:   J Massyn         36

Single Medal:

 

1ste:   I Hunt           66
2de:   T Coombe               68
3de:   G Nelson               69
4de:  
P Esterhuizen     70
5de:   B van Aarde       71
6de:  
R Kalis           71
7de:   H Fisher               74

Beste Bruto
Afd. A: 
Gielie Nelson – 78

Afd. B:  Ian Hunt      – 76

Afd. C:  Hannes Stimie – 98 

Hole in One – Ruan Kalis (Hole 14)

League
2nd League
            Parow   3      Erinvale    5

Super Seniors        Parow   0      Royal Cape  2                                                                             

July 2018

28/07/2018

Comp:           4 BBB Alliance Stableford 123

Morning Field:
1st      A von Alleman                   92
          R Butt
          D Johnson
          L Martin

2nd      P Roelofse                        89
          M van Vuuren
          B Brand
          A van Rensburg

3rd      K Vester                           89
          C Wagenaar
          M Otto

4th      A Matthee                         86
          E Rabe
          S Louw

Afternoon Field

1st      I Hunt                               96
          G Hunt
          G Nelson
          A Adams

2nd      H Ludick                           88
          D de Vos
          H Stybel
          S Moss

3rd      K Bredenhann                   84
          S Freudenberg
          E Pienaar
          JA Coetzee

 

14/07/2018

4 BBB Stableford

Morning Field:

1st      T Coombe & R Butt                     46

2nd      D Seboa & V Steenveld               44

3rd      P Carstens & D Roos                  44

4th      P Wagenaar & A van Rensburg    43

5th      D Johnson & L Martin                  43

6th      A Matthee & S Louw                    43    

Afternoon Field

1st      H Emandien & T Blackaller           45

2nd      H Ludick & D de Vos                   43

3rd      D Fourie & R Walsh                     42

4th      I Hunt & H Raubenheimer            42

5th      A Abel & T Potgieter                    41

6th      P Riley & B Pretorius                   41

7 July 2018          

Single Stableford en Single Medal 

Stableford:      

Ist:    D Gfreenfield         40
2de :   B Pretorius           38
3de :   S Wessel              38
4de :   L Pombo              37
5de :   H Stybel              37
6de:    E Rabe                36
7de :   S Moss                36
8ste:   J Boltman          35
9de :   A Carstens          35
10de:   P Wiesner          34  

Single Medal:
1ste:   F Wiggins             68
 2de:   K Vester              69
 3de:   H Stimie              69
 4de:   B Simpson             69
 5de:   G Nelson              70
 6de:   R Hartnick            71 

Beste Bruto –
Afd. A: 
F Wiggins
Afd. B:  K Vester
Afd. C:  B Simpson

June 2018

 

16 Junie 2018

Single Stableford

Iste:  S Louw                 41

2de :  C Lorenzen             39

3de :  R Benecke              39

4de :  J Grové                38

5de :  A Carstens             38

6de :  P Schlatter            37

7de :  R van Dyk              37

8ste:  D Vorster              37

9de :  T Fourie                    37

10de:  S Grové                37 

11de:  P Crawford             36

12de:  J Grové                36

13de:  B Whieldon             36

14de:  R Walsh                36  

 

Beste Bruto – S Louw 74 vanaf 7 voorgee

              J Paskin 71 vanaf 1 voorgee

              A Carstens 77 vanaf 7 voorgee    

Liga – Harry Solomon:         Parow 1½         Kuils River

 

9 June 2018

 4 BBB Stableford Bonus

Morning Field:

No Competition

  Afternoon Field

1st        N Gqotso & C Casey                                   44

2nd       H Stimie & T Potgieter                                 44

 

2 Junie 2018

  Single Stableford en Single Medal

 Stableford:

Iste:  Roel Veenstra              38

2de :  J Paskin                   37

3de :  G Ackerman            37

4de :  P Hatton                   36

5de :  N Gqotso                   36

6de :  L F Pombo             35

7de :  S Louw                35

8ste:  P Riley               35

Single Medal:

Iste:  T Fourie                   72

2de :  J Grové               73

3de :  T Potieter            74

4de :  M van Aarde           76

 Beste Bruto – Afd A:  T Potgieter

                  B:  C Wills

                  C:  J Swart

 

Liga – Harry Solomon:  Parow      Milnerton

 

 

May 2018

 

 

26/05/2018 

Comp:            4 BBB Medal 

Morning Field:

1st        M Botha & L Botha                          59

2nd       S Grove & J Grove                           60

3rd        D Seboa & V Steenveld                  62

4th        R Hartnick & D Vorster                    62

5th        J Grove & P Brand                           62

Afternoon Field

1st        H Stybel & N Schouw                     59

2nd       P Riley & F Brink                             61

Best Gross

T Potgieter                                         73 (4)

P Riley                                               73 (6)

J Paskin                                             74 (3)

League Results Harry Solomon

Parow             6

Bellville           2

 

19 Mei 2018

  Komp.:    “4 B B Ball Stableford”

 Oggend:

 Iste:  J De Gois & B Gorridon         49

2de :  R Hartnick & B Simpson         48

3de :  J Arendze & M Vollenhoven  47

4de :  S Louw & A Matthee             46

5de :  w Du Toit & W Carstensen    45

6de :  C Wagenaar & R Geldenhuys  45

7de :  M Hurman & H Hniclicka         44

Middag:

Iste:  S Seboa & W Estherhuysen   47

2de :  c Jansen & B Nicoll        45

3de :  C Woodin & S van Zyl       45

4de :  N Gqotso & P Crawford      44 

Beste Bruto:

J Paskin 75 vanaf 4 voorgee                                      

Liga – Harry Solomon:   Parow 4          Erinvale 4

 

16 May 2018

4 Ball Alliance Stableford

1st M van Scalkwyk, T Coombe,C Wagenaar & R Geldenhuys 95
2nd C Kotze, R Gonsalves, K Hggins & T de Allende                 91
3rd D Orchard, B Orchard, R Dreyer & P Klacker                     91
4th T Snyman, B du Toio, J Paskin & G Jones                            91

 

12 May 2018

4 BBB Bogey Plus

Morning Field

1st A Haynes & S Haynes                 +12
2nd W Errington & J Krog               +11
3rd R Veenstra & C Wagenaar         +11
4th E Rabe & S Louw                         +10
5th K Mukiddem & I Shah                +9
6th MP Jeppie & S Jeppie                 +9
7th A Seboa & C Seboa                       +9

Afternoon Field

 

1st C Woodin & P Wiesner                 +10
2nd W Esterhuizen & M Coetzee      +9
3rd R Walsh & S van Zyl                     +8
4th J Paskin & M Scott                        +8

 

9 May 2018

4 BBB Ball Stableford 6 Clubs

1st K Vester & P Wiesner                 45
2nd K Bredenhann & A Coetzee     44
3rd E pienaar & J Swart                   44
4th D Robertson & L Graham         43
5th M van Niekerk & R Jones         42
6th C Bartlett & W Patterson          41

 

5 Mei 2018

  Komp.:    “Single Stableford & Single Medal”

 Single  Stableford:

Iste:  R Walsh          39

2de :  P Wagenaar       39

3de :  S Freudenberg         39

4de :  K Bredenhann     39

5de :  S Robson              38

6de :  Roel Veenstra         38

7de :  A van Allerman    38

8ste:  M Botha          37

9de :  J van Zyl         37

Single Medal:

Iste:  T Potgieter       66

2de :  T Smith          68

3de :  G Knight              70

4de :  D Roos            71

5de :  G Nelson          71

6de :  H Stimie              71

7de :  A Haynes              72

Beste Bruto:

Afd. A – T Potgieter 71 vanaf 5 voorgee

     B – G Knight 84 vanaf 14 voorgee

     C – H Stimie 92 vanaf 21 voorgee

April 2018

 

  28 April 2018

Comp:             4BBB Stableford

 

Morning Field

1st                    I Shah & K Mukuddem        47
2nd                   B Orchard & G Eagar         44
3rd                    G Allan & D Johnson           44

4th                    B Williams &             BV William    43       

5th                    M van Aarde & B van Aarde 42

   Afternoon Field

1st                    P Riley & B Pretorius           47
2nd                   J Grove & A Grove               47
3rd                    S Grove & A Grove              47

 

21 April 2018                                                                                  

Komp.:    “Single Stableford – Sanlam Kanker” 

DAMES: 

Afd. A – 1   Dawn Abel        39

         2   Nadia Matthysen  37                                                                    

         3   Suzanne le Roux  34 

     B – 1   Gwen Baumgat     36

         2   Janet Hayes      35      

         3   Lorna Pretorius  33 

     C – 1   Audrey Knight    34

         2   Carol Sandman    27

         3   Pauline Houniet  26     

MANS: 

AFD. A – 1   W R Patterson   42                         

         2   N Goosen         39

         3   M Riley          39 

     B – 1   G Abel           44

         2   A Abel           42

         3   G du Bois        39 

     C – 1   W T Patterson    43

         2   W Errington      39

         3   J v d Westhuzen  38

 

SATERDAG 14 April 

Competition:  4 BBB Medal 

Morning Field

1st                    R Veenstra; A Linde                59

2nd                    M van Aarde; B van Aarde     62

3rd                    J Arendze; M Vollenhoven      62

4th                    H Steynberg; J Massyn            64

5th                    F Karriem; C Davids                64

Afternoon Field

1st                    H Raubenheimer; G Nelson    64

2nd                    P Crawford; M Riley               64

3rd                    R Walsh; S van Zyl                   64

 

Wednesday 18 April

Competition 4 BBB Stableford

1st                    P Schlatter; B Allen                 43

2nd                    M van Schalkwyk; G du Bois   43

3rd                    D de Vos; D Douglas               43

4th                     R Lassen; L Martin                  41

5th                     J Boltman; L Graham              41

6th                     J Grove; C Wagenaar              41

7th                    J Paskin; P Carstens                 39

 

7 April 2018     

Single Stableford & Singles Medal

 Single Stableford:

1ste:  M Scott       42
2de:  S Louw         40
3de:  S Grové        39
4de:  W Patterson    39
5de:  J Spangenberg   38
6de:  E Rabe          38
7de:  C Woodin        37
8ste:  R Geldenhuys   37
9de:  F Brink        37
10de:  D Robertson   36

  Single Medal:

1ste:  D Fourie           65
2de: W Esterhuysen   68
3de:  F Wiggins           69
4de:   G Fortuin     69
5de:  L Martin        69
6de:   M van Aarde    70
7de:  T Garcia        70

 

Beste Cross: Afd. A – W Greentree – 69

                            Afd. B – D Fourie – 77

                            Afd. C – W Esterhuysen – 25

 Ligga – Masters:   Parow    Durbanville 2

March 2018

24 Maart 2018                                                                                  

Komp.: Singles Bogye Plus – Singles K/O Qualifier 

 

1ste:  S Moss                +7 
2de:  S Greyling            +6
3de:  T Choto               +5
4de:  R Goncalves           +4 
5de:  G van Niekerk              +4
6de:  G Nelson                   +4
7de:  M Cruywagen           +4
8ste:  G Abel                +4
9de:  T Potgieter           +3
10de:  D Seboa               +3
11de:  D Robertson           +3
12de:  T Greig               +3
13de:  P Wagenaar            +3
14de:  F Kamfer                   +3
15de:  L van Driel           +3
16de:  E Pienaar:            +3   

Beste Cross: K Beukman 74 vanaf 3 voorgee 

             S Greyling 75 vanaf 8 voorgee

             T Potgieter 75 vanaf 6 voorgee

17 March 2018 

4 BBB Bogey Plus 

Morning Field:

1st        M Goncalves & T Garcia                 +12 
2nd       C Kilner & WT Patterson                +12
3rd        J Swart & W Carstensen                +11
4th        B van Aarde & M van Aarde          +11
5th        N Pieterse &  H Hnilicka                 +11
6th        R Hartnick & J Vorster                     +10
7th        MH Coetzee & H Steynberg           +8

Afternoon Field

1st        F Brink & H Emandien                    +9 
2nd       I Hunt & G Abel                                +9
3rd        P Schlatter & R Allen                       +9
4th        H Stybel & S Moss                           +9

 

10 Maart 2018                                                                                 

4 B B Ball Stableford-9 combined 9 Better Ball 

Oggend: 

1ste:  A Carstens & M Scott           63
2de:  M Otto & G Eager               62
3de:  G du Bois & M van Schalkwyk         62
4de:  E Rabe & A Matthee                  61
5de:  H Fisher & F Petersen          61
6de:  D Roos & W Nel                 59
7de:  C Wagenaar & T Coombe          59
8ste:  MH Coetzee & J Douglas              58

Middag: 

1ste:  W Esterhuysen & H Stybel       65
2de:  A Grové & S Grové                   61
3de:  M Crywagen & D Seboa           60

Beste Cross:
A Grové 71 vanaf 8 voorgee
M Riley 74 vanaf 4 voorgee
D Roos 74 vanaf 5 voorgee  

Liga – Masters                 Parow 0     Milnerton 4 

–  Mid-Amateur             Parow          Milnerton

 

SATERDAG  3 March 2018

 KOMPETISIE:  Single Stableford & Single Medal 

Single Stableford

1st        F Brink                                                                         45
2nd       S Louw                                                                        40
3rd        R Veenstra                                                                  39
4th        A Bower                                                                      39  
5th        N Pietersen                                                                 37
6th        M Scott                                                                       37
7th        C Woodin                                                                   37
8th        H Ludick                                                                      37
9th        M Hurman                                                                  36 

Single Medal
1st        H Fisher                                                                       66
2nd       M Riley                                                                        68
3rd        R Kalis                                                                          69
4th        F Petersen                                                                   69

Beste Gross

Div A – Mark Riley
Div B – Ruan Kalis
Div C – Larry Vickerman

 

February 2018

24 Februarie 2018
4 B B Ball Medal 

Oggend: 

1ste:  K Mukuddem & I Shah            61
2de:  L Botha & M Botha               61
3de:  N Bahadur & A Haynes            62 
4de:  W Rodeman & B Gerber            63 
5de:  A Van Allermn & R Butt              63
6de:  D Johnson & L Martin            65
7de:  M Hurman & H Hnilicka           65

Middag:

1ste:  I Mc Clelland & B Whieldon     622
de:
  S Robson & D Fourie                  63
3de:  G van Niekerk & B Williams      65
4de:  W Estherhuysen & M Davids       67
5de:  A Abel & I Hunt                 42

Beste Cross:   M Riley 75 vanaf 4 voorgee  

Liga – Masters                 Parow 1     Royal Cape  

    –  Mid-Amateur             Parow          Durbanville

 

17 Februarie 2018    

4 B B Ball Stableford 

Oggend: 

 1ste:  W Nel & P Walters                   52 
 2de:  M Riley & T Coombe                  47
 3de:  J Spangenberg & L Holtzhausen  46
 4de:  P Geldenhuys & P Brand              46 
 5de:  R Veenstra & A Linde           45
 6de:  S Louw & E Rabe                 45
 7de:  B Viljoen & A van Rensburg     45
 8ste:  G Eager & S Abrahams           44
 9de:  L Botha & G van Niekerk             44
10de:  C Kilner & WT Patterson             44

Middag: 

 1ste:  M Gonsalves & G Ackerman       46
 2de:  P Walsh & S van Zyl            44
 3de:  G Seas & H Stimie                   43
 4de:  S Sebola & W Esterhuysen       43
 5de:  A Abel & I Hunt                42  

Liga – Masters                    Parow  0        Bellville 4

    –  Mid-Amateur              Parow   0       KD Mowbray  8     

January 2018

 

27 Januarie 2018
4 B B Ball Stableford – Windhoek Pairs

Oggend:

1ste:  M van Niekerk & S Bester       46
 2de:  M van Schalkwyk & J Grové      46
 3de:  R Lassen & A linde                   45 
 4de:  W du Toit & W Carstensen       45
 5de:  T Snyman & M Jacobs            45
 6de:  C Kilner & WT Patterson             44
 7de:  A Grové & S Grové                   43
8ste:  B van Aarde & M van Aarde      43   

Middag: 

1ste:  N Schouw & H Stybel            49
 2de:  G Abel & M Cruywagen           48
 3de:  B Nicoll & V Kearsey           45
 4de:  T Coombe & D America           44
 5de:  M Fortuin & H Emandien              43
 6de:  P Wiesner & S van Zyl          41

 

20 Januarie 2018

Single Stableford

1st                    G Nelson                      41
2nd                    G Knight                      41
3rd                    S Wessel                      40
4th                    H Stimie                      39
5th                    I Hunt                          39
6th                    J Boltman                    39
7th                    G Fortune                    39
8th                    N Bahadur                   39
9th                    M Hurman                  38
10th                  H Raubenheimer         38

 

13 Januarie 2018

4 B B Ball Medal 

Oggend:

1ste:  C Kilner & WT Patterson             59 
 2de:  Roel Veenstra & B Viljoen      61
 3de:  H Fisher & F Petersen          62  
 4de:  S Louw & E Rabe                62
 5de:  W du Toit & W Carstensen       64
 6de:  K Clarke & WR Patterson             64     

Middag:

1ste:  I Hunt & H Raubenheimer             62
 2de:  N Gqotso    & H Stybel             64
 3de:  T Smith & F Jacobs                  64

Beste GrossD Roos 75 vanaf 6 voorgee
I Hunt 75 vanaf 12 voorgee
T Smith 75 vanaf 7 voorgee